Скачати Відео про тваринний світ зони відчуження

Представлено декілька відеосюжетів про природу чорнобильської зони відчуження. Відвідувач сайту має можливість побачити на власні очі диких тварин, що мешкають в зоні радіоактивного зараження.
В більшості відео сюжети зроблені випадково, тому якість “картинки” не є досконалою – але вона є достатньо доброю для перегляду. В око об’єктиву дослідників потрапили такі тварини як: дикий кабан, кажани, лось.
Окрім того, розміщені унікальні відео, які виконані при аналізі стану Саркофагу над зруйнованим блоком Чорнобильської АЕС.

Скачати

Відео: Вечірній виліт колонії кажанів зі сховища.

Відеосюжет про кажанів в зоні відчуження, який демонструє виліт невеликої колонії нетопиря. Колонія була виявлена в одному з кинутих будівель одного з селищ чорнобильської зони. Відео матеріали були отримані впродовж наукової експедиції по чорнобильській зоні відчуження в 2008 році.

Розмір файлу 12,47 Мбайт.


Скачати

Відео: Стадо диких кабанів долає річку Дніпро.

Аматорська відеозйомка диких кабанів. Відео зафіксувало момент, коли стадо кабанів долало водну перешкоду – річку Дніпро. Події відбуваються на прилеглих до зони відчуження територіях. Вірогідно, що кабани періодично мігрують з території зони на прилеглі території. відеосюжет відснятий у 2007 році.

Розмір файлу 4,99 Мбайт.


Скачати

Відео: Дикі свині та зграя диких собак.

Невеличкий відео сюжет який демонструє стосунки напівздичавілих собак в зоні відчуження та диких кабанів. Зграя собак мешкала в районі риборозвідного господарства водойми-охолоджувача Чорнобильської АЕС. Місце подій – ділянка відвідного каналу ЧАЕС. Відео зроблено в 2006 році.

Розмір файлу 9,94 Мбайт.


Скачати

Відео: Лось у Рудому лісі.

Сюжет відснято науковцями, які працювали в зоні відчуження та досліджували екологічні наслідки радіоактивного забруднення в зоні Рудого лісу. На відео – лось, який є звичайним мешканцем природніх угідь зони відчуження. Відео матеріали не є взірцем кінематографічної якості, але тварину та її стан видно добре.

Розмір файлу 4,69 Мбайт.


Скачати

Вентиляційна труба об’єкту Укриття – погляд з середини.

Невеличкий відео сюжет який унаочнює уяву про вигляд приміщень сучасного Саркофагу. На відео представлено приміщення, в яке вбудована вентиляційна труба Саркофагу. Через даний технологічний елемент ЧАЕС відбувається організований викид радіоактивних газів з об’єкту Укриття та 3-го блоку ЧАЕС в довкілля. В найближчому майбутньому планується ліквідація цієї споруди. Вентруба Саркофагу буде замінено на нову, яка не буде заважати будівництву Арки. Відеозйомка виконана працівинками ІПБ АЕС НАН України.

Розмір файлу 5,70 Мбайт.


Скачати