Відео матеріали про тваринний світ зони відчуження

     Представлено декілька відеосюжетів про природу чорнобильської зони відчуження. Відвідувач сайту має можливість побачити на власні очі диких тварин, що мешкають в зоні радіоактивного зараження.
    В більшості відео сюжети зроблені випадково, тому якість "картинки" не є досконалою - але вона є достатньо доброю для перегляду. В око об'єктиву дослідників потрапили такі тварини як: дикий кабан, кажани, лось.
    Окрім того, розміщені унікальні відео, які виконані при аналізі стану Саркофагу над зруйнованим блоком Чорнобильської АЕС.

Відео: Вечірній виліт колонії кажанів зі сховища.

     Відеосюжет про кажанів в зоні відчуження, який демонструє виліт невеликої колонії нетопиря. Колонія була виявлена в одному з кинутих будівель одного з селищ чорнобильської зони. Відео матеріали були отримані впродовж наукової експедиції по чорнобильській зоні відчуження в 2008 році.
   Розмір файлу 12,47 Мбайт.

Відео: Стадо диких кабанів долає річку Дніпро.

     Аматорська відеозйомка диких кабанів. Відео зафіксувало момент, коли стадо кабанів долало водну перешкоду – річку Дніпро. Події відбуваються на прилеглих до зони відчуження територіях. Вірогідно, що кабани періодично мігрують з території зони на прилеглі території. відеосюжет відснятий у 2007 році.
   Розмір файлу 4,99 Мбайт.

Відео: Дикі свині та зграя диких собак.

     Невеличкий відео сюжет який демонструє стосунки напівздичавілих собак в зоні відчуження та диких кабанів. Зграя собак мешкала в районі риборозвідного господарства водойми-охолоджувача Чорнобильської АЕС. Місце подій - ділянка відвідного каналу ЧАЕС. Відео зроблено в 2006 році.
   Розмір файлу 9,94 Мбайт.

Відео: Лось у Рудому лісі.

     Сюжет відснято науковцями, які працювали в зоні відчуження та досліджували екологічні наслідки радіоактивного забруднення в зоні Рудого лісу. На відео - лось, який є звичайним мешканцем природніх угідь зони відчуження. Відео матеріали не є взірцем кінематографічної якості, але тварину та її стан видно добре.
   Розмір файлу 4,69 Мбайт.

Вентиляційна труба об'єкту Укриття - погляд з середини.

     Невеличкий відео сюжет який унаочнює уяву про вигляд приміщень сучасного Саркофагу. На відео представлено приміщення, в яке вбудована вентиляційна труба Саркофагу. Через даний технологічний елемент ЧАЕС відбувається організований викид радіоактивних газів з об'єкту Укриття та 3-го блоку ЧАЕС в довкілля. В найближчому майбутньому планується ліквідація цієї споруди. Вентруба Саркофагу буде замінено на нову, яка не буде заважати будівництву Арки. Відеозйомка виконана працівинками ІПБ АЕС НАН України.
   Розмір файлу 5,70 Мбайт.


Використовуйте матеріали тільки з дозволу www.chornobyl.in.ua. Наявність прямого посилання є обов'язковим.