|
|
|
|
18.07.2008 Підготовлено сторінку з описом популяції та унікальними фотографіями хижих птахів в чорнобильській зоні. Детальніше на сторінці "Хижі птахи в зоні відчуження"
25.06.2008 Розміщено рідкісні фото тваринного світу зони відчуження. Унікальність фотоматеріалів в тому, що вони були отримані автоматичними фотокамерами в чорнобильській зоні. На знімках можна побачити диких звірів в їх природному середовищі. Це такі тварини як - вовк, борсук, лисиця та багато інших тварин. Детальніше на сторінці "Автоматичне фотографування тварин"
12.05.2008 Доповнено розділ про кинуту техніку в зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Деталі на сторінці "Кинута техніка"
23.04.2008 Сторінки сайту про місто Чорнобиль доповнені картами - 1594 та 1662 року. Деталі на сторінці "Історія міста Чорнобиль"
14.04.2008 Підготовлені матеріли про кажанів, які були знайдені в межах зони відчуження. Деталі на сторінці "Кажани зони відчуження"
|
|
Про евакуацію населення із зони відчуження в 1986 році ...
... досить оперативно та організовано евакуацію населення було проведено з міста Прип'ять та на залізничній станції Янів. Звідти було виселено біля 50 тис. чоловік. Населення міста Прип'ять було повідомлене про евакуацію по радіо о 12 годині. Евакуацію розпочато 27.04.86 о 14 годині.
Усього на першому етапі евакуації було виселено 81 населений пункту Київської та Житомирської областей. Було відселено біля 90 тисяч чоловік (хоча існують дані про 115 тисяч відселених).
Про кажанів зони відчуження...
"...для мене, за словами “кажан”, почала проглядатись не якась абстрактна, сіра та потворна тварина, яка літає вночі та за допомогою ультразвуку набиває своє черево метеликами, а тварина, яка володіє унікальними фізіологічними особливостями. Тварина, яка має глибоку спеціалізацію – тобто її спосіб життя (харчування, розмноження та ін.) абсолютно, кардинально відрізняється від життя інших ссавців, до яких, до речі, належимо й ми з вами…"
Про правила поведінки та радіаційну безпеку при відвідинах Чорнобильської зони відчуження...
...поведінка людини, яка перебуває в межах зони відчуження повинна базуватись на розумінні наявності певної небезпеки здоров'ю не тільки від дії радіаційного чинника. Загрозу для здоров'я людини, у значно більшій мірі ніж радіація може становити самовільні відвідини кинутих будівель та споруд. Наприклад, при відвідинах виселених населених пунктів (колишні сільські садиби) та закинутих промислових територій можливі травмування від необачної поведінки.
Наявність територій, які мають значні рівні радіоактивного забруднення вимагає введення певних обмежень…
|
|
|
|