До головної сторінки сайту   Експедиції
Страница на русском языке

Експедиція Чорнобильською зоною відчуження. Нотатки натураліста (2006 рік)

(Нотатки експедиції в центральну та північну частини Чорнобильської зони відчуження за участю автора сайту)

   Фрагмент щоденника "Нотатки натураліста ".

   (повний текст буде опубліковано через декілька тижнів – слідкуйте за об'явами на сторінці «Новини сайту»).
   "…Цей птах зустрічається вкрай рідко. Крім того птах веде досить втаємничений спосіб життя – селиться в глухих місцях та не терпить турбування. За попередніми оцінками найбільш придатними умовами для гніздування Чорного лелеки є північно-східна частина зони відчуження. Там досить великі площі старих, заплавних лісів та значні території підтоплені та заболочені. Такі місця, як стверджують біологи, є найбільш придатними для гніздування цього птаха…"
Ескпедиція зоною відчуження - 2006 рік

Фрагменти подорожі Чорнобильською зоною

Фрагменти ескпедиції Чорнобильською зоною відчуження - 2006 рік

Фрагменти експедиції з вивчення стану біоценозів центральної та північно-західної частини Чорнобильської зони відчуження (Красне, Рудьки, Ладижичі, Товстий ліс та ін.). Автор фотографій - С.Гащак.

   Описи інших екпедицій по Чорнобильській зоні відчуження

   Експедиція 2002 року.

   "В пошуках чорного лелеки".

   "...за попередніми оцінками найбільш придатними умовами для гніздування Чорного лелеки є північно-східна частина зони відчуження. Там досить великі площі старих, заплавних лісів та значні території підтоплені та заболочені. Такі місця, як стверджують біологи, є найбільш придатними для гніздування цього птаха..."(читати далі >>>>>>)

   Експедиція 2007 року.

   "99 кажанів".

   "...для мене, за словами «кажан», почала проглядатись не якась абстрактна, сіра та потворна тварина, яка літає вночі та за допомогою ультразвуку набиває своє черево метеликами, а тварина, яка володіє унікальними фізіологічними особливостями. Тварина, яка має глибоку спеціалізацію – тобто її спосіб життя (харчування, розмноження та ін.) абсолютно, кардинально відрізняється від життя інших ссавців, до яких, до речі, належимо й ми з вами…"
Зміст розділу "Наукові дослідження"

Додаткова інформація

Рейтинг@Mail.ru

До головної сторінки сайту

Вашими думками, враженнями та зауваженнями Ви можете поділитись з автором за допомогою Email, або залишити Ваш відгук у "Гостьовій книзі"   
Матеріали сайту використовуйте тільки за згодою з www.chornobyl.in.ua. Наявність прямого посилання на сайт є обов'язковим.