До головної сторінки сайту
Страница на русском языке

Посилання на наукові публікації (статті) по чорнобильській тематиці в Інтернеті

(На думку автора сайту, досить корисною може бути тематична збірка в одному місці посилань на наукові матеріали (статті, монографії, огляди та інше.) з чорнобильської проблематики, які розкидані по різних "закутках" Інтернету. Представлена підбірка посилань на опубліковані статі дозволить зберегти багато часу для тих, хто цікавиться цією тематикою.)

Опис матеріалу Адреса в Інтернеті
Авария на Чернобыльской АЭС 26 апреля 1986 г. – крупнейшая техногенная катастрофа всемирного масштаба в ХХ столетии. Изучение ее последствий имеет междисциплинарный характер и затрагивает интересы ученых, врачей, политиков, лиц, принимающих решения и т.д. Для сбора Чернобыльской информации и ее распространения среди всех заинтересованных лиц, Отдел научной информации и информатики за эти годы создал междисциплинарный информационный банк “Пост-Чернобыльские эффекты в Беларуси, России и Украине”. Этот банк стал основой для разработки двух проектов: 1) базы данных междисциплинарной информации “CHEDIBASE” и 2) междисциплинарного бюллетеня чернобыльской информации на русском и английском языках “Чернобыль дайджест”/“Chernobyl Digest”.
Зміст розділу "Наукові дослідження"

Додаткова інформація

Рейтинг@Mail.ru

До головної сторінки сайту

Вашими думками, враженнями та зауваженнями Ви можете поділитись з автором за допомогою Email, або залишити Ваш відгук у "Гостьовій книзі"   
Матеріали сайту використовуйте тільки за згодою з www.chornobyl.in.ua. Наявність прямого посилання на сайт є обов'язковим.